Eladó téglalakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 220
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás – Nyíregyháza Belváros, Korzó közelében
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 055 769 Ft/m2
kiemelt
Nyíregyháza belvárosában 4 szobás,azonnal kköltözhető 3 emeleti lakás eladó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 63 490 000 Ft
Kalkulált ár: 175 873 Є
976 769 Ft/m2
kiemelt
Különleges Otthon Az Igazi Élményekhez!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
526 250 Ft/m2
Ne maradjon le! Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 500 000 Ft
663 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca, 68nm, 53000000 Ft
Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
779 412 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza eladó lakás 66 m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
909 091 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 055 769 Ft/m2
Belvárosi, téglaépítésű, földszinti azonnal költözhető lakás!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Kemecse
Kemecse
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
420 313 Ft/m2
Belvárosi, világos, tágas lakás azonnali költözéssel eladó.!Nyíregyháza abszolút belvárosában, a piaccsarnok közelében...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є59 900 000 Ft
932 787 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, de a Kossuth tértől 5 perc sétára található ez a kivételes adottságokkal rendelkező 1 hálószobás,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 017 308 Ft/m2
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, az egyetemek közvetlen közelében kinálunk eladásra egy 52 m2 alapterületű, kiváló...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
921 154 Ft/m2