Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 680
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 77 NM-ES N + 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Eladó lakás a Sóstói erdő közelében - kiváló befektetési lehetőség !
Nyíregyháza, Jósaváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
766 129 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Érkert, Deák Ferenc utca, 55nm, 37500000 Ft
Nyíregyháza, Érkert, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
681 818 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Érkert, Árpád utca, 38nm, 36900000 Ft
Nyíregyháza, Érkert, Árpád utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
971 053 Ft/m2
Nyíregyháza, Sóstói erdő közelében, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyháza, Kórház közelében nappali + 2 szobás, felújított lakás GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
879 661 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ERDEI TORNAPÁLYA KÖZELÉBEN ERKÉLYES, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyháza, állomás közelében, 2 szobás, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstói erdő közelében, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, ERDŐ KÖZELI, 67 NM-ES 1 + 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA JÓSAVÁROSBAN JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SCHMIDT MIHÁLY UTCÁN 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ-AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓI ERDŐ KÖZELÉBEN 3 SZOBÁS LAKÁS AZONNALI KÖLTÖZÉSSEL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyházán, a kórház közelében, felújított, 2 szoba+nappalis lakás garázzsal eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
879 661 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó 2 szobás tégla építésű lakás Nyíregyházán a stadion közelében
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є47 500 000 Ft
854 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
1 021 429 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 200 000 Ft
Kalkulált ár: 147 368 Є
1 023 077 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 007 353 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 990 000 Ft
Kalkulált ár: 246 510 Є
649 562 Ft/m2