Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 949
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
377 358 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
396 000 Ft/m2
Beleszeretős
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 913 850 Є
1 099 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN 150 m²-ES, 4 SZOBA+NAPPALIS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
633 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyírpazony
Nyírpazony
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
779 221 Ft/m2
Eladó Ház, Fehérgyarmat
Fehérgyarmat
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 606 648 Є
546 135 Ft/m2
Eladó Ház, Csenger
Csenger
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 56 787 Є
168 033 Ft/m2
Eladó Ház, Tyukod
Tyukod
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 080 Є
86 957 Ft/m2
SÓSTÓHEGYEN IKERHÁZ EGYIK OLDALA MÉG ELÉRHETŐ-PRÉMIUM MINŐSÉGBEN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 81 990 000 Ft
Kalkulált ár: 227 119 Є
553 986 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BORBÁNYÁN ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
809 524 Ft/m2
TISZAVASVÁRI CSENDES RÉSZÉN KIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Tiszavasvári
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 734 Є
215 000 Ft/m2
Tiszavasváriban vállalkozásra alkalmas családi ház eladó.
Tiszavasvári
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 814 Є
169 000 Ft/m2
NAGYHALÁSZBAN, HANGULATOS, KARBANTARTOTT 90 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nagyhalász
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 183 Є
377 778 Ft/m2
Nagyhalászban jó állapotú, 90 m²-es családi ház eladó
Nagyhalász
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
365 556 Ft/m2
ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ NYÍREGYHÁZA OROS KÖZÖTT!- PRÉMIUM MINŐSÉG, TÁGAS TEREK, 2026 MÁJUS VÉGI ÁTADÁSEz a megbízható kivitelező...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
718 954 Ft/m2
Eladó családi ház, Kisvárda
Kisvárda
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
337 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Új építésű, garázs mentén találkozó ikerház Nyírszőlősön – mindez már 60 millió forintért!Eladásra kínálunk Nyírszőlős egyik...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 000 000 Ft
Korábbi ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є70 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Új építésű, lakberendező által teljesen berendezett családi otthon eladó Nyírszőlősön!120 m²-es modern otthon (99 m² lakótér...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
958 333 Ft/m2
Eladó Ház, Nagykálló
Nagykálló, Zrínyi Miklós út
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
291 667 Ft/m2
Nyíregyháza eladó ház 126 m2-es
Nyíregyháza
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 000 000 Ft
Korábbi ár: 32 800 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є32 800 000 Ft
230 159 Ft/m2