Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 993
GÁVAVENCSELLŐN FELÚJÍTOTT OTTHONOS KIS HÁZ KÖZPONTHOZ KÖZEL
Gávavencsellő
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
316 667 Ft/m2
SÉNYŐN ÖNÁLLÓ AMERIKAI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Sényő
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
535 200 Ft/m2
Sokszobás, 2 lakóegységet magában foglaló családi ház Borbányán eladó
Nyíregyháza, Borbánya
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
387 500 Ft/m2
Önálló, azonnal költözhető családi ház!
Nyíregyháza, Nyírszőlős
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
480 723 Ft/m2
Eladó Ház, Újfehértó
Újfehértó
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 103 064 Є
506 849 Ft/m2
Eladó családi ház, Bököny, Vörösmarty utca 18
Bököny, Vörösmarty utca 18
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 933 Є
124 038 Ft/m2
Tágas otthon, hatalmas telekkel Nyírpazony szívében – ahol a nyugalom és a lehetőségek találkoznak!
Nyírpazony, Központ
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
737 500 Ft/m2
Salamonbokorban – új építésű, kétlakásos családi ház, családi ház érzetű kialakítássalNyíregyháza közkedvelt, kertvárosias...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
592 593 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
635 593 Ft/m2
Nyíregyháza Nyírszőlős között, eladó egy új építésű , 3 szobás , amerikai konyha + nappalis , gáz cirkó, padlófűtéses ,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 76 500 000 Ft
Kalkulált ár: 213 092 Є
637 500 Ft/m2
Nyíregyháza, Borbányán N+5 szobás családi ház + külön lakrész eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
470 000 Ft/m2
96 nm-es, 3 szobás családi ház eladó Nyírmadán
Nyírmada
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 747 Є
182 292 Ft/m2
Eladó Ház, Nyírtelek
Nyírtelek, Belváros közeli
Kínálati ár: 67 999 000 Ft
Kalkulált ár: 189 412 Є
523 069 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 500 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 79 387 Є31 000 000 Ft
419 118 Ft/m2
Eladó ikerház Nyíregyháza kedvelt lakóövezetében
Nyíregyháza
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 195 Є
836 207 Ft/m2
Új lakópark Nyírpazonyban – 108 m²-es, kétszintes ikerház (hátsó lakás), 400 m² telekkelNyírpazony rendezett,...
Nyírpazony
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 239 554 Є
796 296 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Apagy
Apagy
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 220 Є
115 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є
575 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 501 Є
332 184 Ft/m2
Prémium életérzés Nyíregyháza egyik legkedveltebb lakóparkjában!
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
800 000 Ft/m2