Eladó ház- házrész Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 993
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 250 669 Є
499 944 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Sóstói út
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
449 500 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Debreceni út
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 206 Є
480 625 Ft/m2
NYÍREGYHÁZABORBÁNYÁN ÖNÁLLÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ 140 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
774 648 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN ELADÓ MEDITERRÁN STÍLUSÚ, MEDENCÉS CSALÁDI HÁZ – A KIKAPCSOLÓDÁS SZIGETE
Nyíregyháza
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
403 226 Ft/m2
NYÍREGYHÁZABORBÁNYÁN ÖNÁLLÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ 139 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 278 524 Є
719 353 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA OROSON 3 SZOBA NAPPALIS ÖNÁLLÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 274 373 Є
708 633 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 677 Є
872 545 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyírpazony
Nyírpazony
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
270 833 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
624 167 Ft/m2
Eladó Ház, Baktalórántháza
Baktalórántháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є
357 576 Ft/m2
Két különálló ház egy telken – Hímes kertvárosban!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 194 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 194 900 000 Ft
Korábbi ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 542 897 Є199 000 000 Ft
928 095 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában 423 nm-es építési telek lebontandó házzal eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
416 146 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Nyíregyháza, Borbánya, 150 m²-es, családi ház, 4 szobás, felújított / újszerű állapotú
Nyíregyháza, Borbánya
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 93 000 000 Ft
Korábbi ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 259 053 Є95 000 000 Ft
620 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Nagykálló
Nagykálló
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 563 Є
244 444 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az