Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39004
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Magdolna negyed, Lujza utca
Budapest VIII. kerület, Magdolna negyed, Lujza utca
Kínálati ár: 55 400 000 Ft
Kalkulált ár: 154 318 Є
1 130 612 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Rákospalotai határút
Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Rákospalotai határút, Rákosszentmihály
Kínálati ár: 58 490 000 Ft
Kalkulált ár: 162 925 Є
1 392 619 Ft/m2
Eladó családi ház, Soponya, központhoz közel
Soponya, központhoz közel
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
479 452 Ft/m2
Eladó családi ház, Bodajk, Dózsa György utca
Bodajk, Dózsa György utca
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 716 Є
404 348 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Corvin negyed, Üllői út
Budapest VIII. kerület, Corvin negyed, Üllői út, Corvin negyed
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 096 341 Ft/m2
Eladó családi ház, Tass, Új utca
Tass, Új utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
373 750 Ft/m2
Eladó Családi ház, Gyermely, Semmelweis utca, 173nm, 112000000 Ft
Gyermely, Semmelweis utca
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 978 Є
647 399 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 55nm, 52990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 147 604 Є
963 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
877 027 Ft/m2
Belváros 10 percre!
Szeged, Móraváros, , Móraváros
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 741 Є
913 871 Ft/m2
Makón felújított, amerikai konyhás lakás Eladó
Makó
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
748 333 Ft/m2
Makón felújított,szép lakás Eladó
Makó
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 563 Є
814 815 Ft/m2
Felújított, nagy nappalis lakás jó helyen Szegeden – költözhető állapotban!
Szeged
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 710 Є
1 075 000 Ft/m2
2 szobás kis ház eladó Hódmezővásárhelyen!
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 139 Є
321 429 Ft/m2
Azonnal költözhető felújított lakás Szegeden
Szeged, Újrókus, , Újrókus
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 172 423 Є
1 085 965 Ft/m2
Eladó ikerház, Szolnok
Szolnok, Szandaszőlős
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 627 Є
743 119 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 54 800 000 Ft
Kalkulált ár: 152 646 Є
622 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є41 900 000 Ft
738 889 Ft/m2
Eladó családi ház, Mindszent, Áchim András utca
Mindszent, Áchim András utca
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 891 Є
125 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Mezőtúr
Mezőtúr
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 76 602 Є
482 456 Ft/m2