Eladó téglalakás Sopron
Találati lista: 119
Prémium polgári lakás Sopron belvárosában – terasszal, ikonikus panorámával
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
1 153 846 Ft/m2
Újteleki utcában igényes lakás — 47 millió forintért
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
1 093 023 Ft/m2
Négy szobás, erkélyes lakás különleges elhelyezkedéssel
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
1 387 097 Ft/m2
Egy kiváló lakás vár Rád az Alsólővérek csendes, családiházas környezetében!
Sopron, Lőverek, Vághy Ferenc utca
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є79 000 000 Ft
1 035 366 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є75 900 000 Ft
794 318 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є75 900 000 Ft
794 318 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 45nm, 42000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
933 333 Ft/m2
Sopronban, belváros közeli tágas lakás eladó
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
819 403 Ft/m2
Sopronban, belváros közeli tágas lakás eladó
Sopron, Belváros, Csengery utca
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
819 403 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Belváros, 59nm, 59900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 015 254 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Ágfalvi úti lakótelep, 67nm, 69900000 Ft
Sopron, Ágfalvi úti lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Mindenhez közel van
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
1 034 483 Ft/m2
Kiváló elhelyezkedésű 60 négyzetméteres erkélyes lakás, garázs lehetőséggel
Sopron, Bánfalva-Kertváros, Besenyő utca
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 101 724 Ft/m2
Újépítésű belvárosi lakás dupla garázzsal és tárolóval
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
940 171 Ft/m2
Nyugalom, kényelem, minőség – minden egy helyen!
Sopron, Bánfalva-Kertváros, Temető utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
969 903 Ft/m2
Nyugalom, kényelem, minőség – minden egy helyen!
Sopron, Bánfalva-Kertváros, Temető utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
969 903 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 63nm, 65900000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 046 032 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
759 000 Ft/m2
Nyugalom, kényelem, minőség – minden egy helyen!
Sopron, Bánfalva-Kertváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
969 903 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 825 Є
904 110 Ft/m2