Eladó téglalakások Sopronban
Találati lista: 119
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 45nm, 42000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
933 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Belváros, 59nm, 59900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 015 254 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Ágfalvi úti lakótelep, 67nm, 69900000 Ft
Sopron, Ágfalvi úti lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 63nm, 65900000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 046 032 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Aranyhegyi lakópark, 75nm, 72000000 Ft
Sopron, Aranyhegyi lakópark
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
960 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
680 952 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
916 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
850 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є64 900 000 Ft
967 188 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 015 254 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
891 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
805 195 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
1 045 455 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Alsó Lővérek
Sopron, Alsó Lővérek
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є50 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 47 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 490 000 Ft
Korábbi ár: 49 490 000 Ft
Kalkulált ár: 131 551 Є49 490 000 Ft
879 444 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
439 189 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Ágfalvi úti lakópark