Eladó lakás Sopron
Találati lista: 143
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros, Újteleki utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є41 900 000 Ft
950 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Aranyhegyi lakópark, 75nm, 72000000 Ft
Sopron, Aranyhegyi lakópark
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
960 000 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є41 900 000 Ft
950 000 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є41 900 000 Ft
950 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
905 660 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
878 788 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
879 630 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, 60nm, 33900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
565 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
659 000 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, 72nm, 58900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 900 000 Ft
Korábbi ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є60 900 000 Ft
818 056 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron, Jereváni lakótelepIV Laszlo Kiraly 24
Sopron, Jereváni lakótelepIV Laszlo Kiraly 24
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
981 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
1 095 238 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Erzsébet utca
Sopron, Erzsébet utca
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є
987 013 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 825 Є
1 015 385 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, 58nm, 69900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 205 172 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, 84nm, 89500000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
1 065 476 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Bécsi utca12
Sopron, Bécsi utca12
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 695 Є
87 500 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
946 552 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
646 078 Ft/m2