Eladó ingatlanok Sárbogárd
Találati lista: 49
Eladó családi ház, Sárbogárd, Sárbogárd
Sárbogárd, Sárbogárd
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Sárbogárd, Nincs megadva, Magyar utca, 140nm, 55000000 Ft
Sárbogárd, Nincs megadva, Magyar utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
392 857 Ft/m2
Sárbogárd Pusztaegresi városrészében eladó családi ház teljes berendezéssel együtt
Sárbogárd
Kínálati ár: 27 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 999 000 Ft
Korábbi ár: 31 999 000 Ft
Kalkulált ár: 77 560 Є31 999 000 Ft
583 313 Ft/m2
Költözzön álmai otthonába Sárbogárd egyik legcsendesebb utcájában!
Sárbogárd
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є59 000 000 Ft
584 043 Ft/m2
Eladó lakás, Sárbogárd
Sárbogárd
Kínálati ár: 21 550 000 Ft
Kalkulált ár: 59 695 Є
501 163 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ház, Sárbogárd
Sárbogárd, KÖzpont közeli
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
468 254 Ft/m2
Eladó ház, Sárbogárd
Sárbogárd
Kínálati ár: 26 125 000 Ft
Kalkulált ár: 72 368 Є
194 963 Ft/m2
Eladó ház, Sárbogárd
Sárbogárd
Kínálati ár: 26 125 000 Ft
Kalkulált ár: 72 368 Є
194 963 Ft/m2
Eladó családi ház, Sárbogárd
Sárbogárd
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
250 000 Ft/m2