Ingatlanok Salgótarján
Találati lista: 199
Füleki úton 76 nm-es üzlethelyiség kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 732 Є
3 421 Ft/m2
Belvárosban 49 nm-es, utcai bejáratos iroda kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 125 000 Ft
Kalkulált ár: 352 Є
2 551 Ft/m2
Eladó Ház, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 95 493 Є
154 795 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 803 Є
307 692 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 56 338 Є
434 783 Ft/m2
Eladó Önálló garázs, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 7 042 Є
113 636 Ft/m2
Salgótarján déli városrészén, családiház eladó!
Salgótarján, Zagyvapálfalva
Kínálati ár: 13 600 000 Ft
Kalkulált ár: 38 310 Є
209 231 Ft/m2
Eladó erdő, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 817 Є
8 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Salgótarján, Zagyvapálfalva
Salgótarján, Zagyvapálfalva
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 000 000 Ft
Korábbi ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 803 Є15 000 000 Ft
133 333 Ft/m2
Salgótarján központjához közeli kis családi ház várja új gazdáját!
Salgótarján, Forgách telep
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 35 211 Є
192 308 Ft/m2
Salgótarjánban, városközponthoz közeli családi ház várja új gazdáját!
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 101 408 Є
321 429 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 80 282 Є
356 250 Ft/m2
OTP mellett utcai bejárttal rendelkező iroda kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 831 Є
3 421 Ft/m2
Pécskő út végén építési telek eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 281 690 Є
43 309 Ft/m2
SALGÓ CENTERBEN 110 nm üzlethelyiség kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 325 000 Ft
Kalkulált ár: 915 Є
2 955 Ft/m2
Salgó Center földszintjén 91 nm-es üzlethelyiség kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 546 000 Ft
Kalkulált ár: 1 538 Є
6 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Vizsláson 6 db építési telek eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 451 Є
1 500 Ft/m2
Belvárosban felújított üzlethelyiség kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 1 650 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 650 000 Ft
Korábbi ár: 1 500 000 Ft
Kalkulált ár: 4 648 Є1 500 000 Ft
3 882 Ft/m2
Salgó Center 2. emeletén üzlethelyiség kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 195 000 Ft
Kalkulált ár: 549 Є
3 900 Ft/m2
Salgó Center földszintjén üzlethelyiség kiadó!
Salgótarján
Kínálati ár: 90 000 Ft
Kalkulált ár: 254 Є
7 500 Ft/m2