Eladó ingatlanok Salgótarján
Találati lista: 179
Felújított családiház eladó Salgótarjánban
Salgótarján
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
420 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 500 000 Ft
Korábbi ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 51 532 Є18 900 000 Ft
402 174 Ft/m2
Zagyvaróna eladó 3 szobás családi ház
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
200 000 Ft/m2
Salgótarján 5 szobás családiház eladó
Salgótarján
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
323 529 Ft/m2
Salgótarjánban eladó városközponthoz közeli családi ház.
Salgótarján
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
598 000 Ft/m2
Belváros közelében 1 szobás, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 719 Є
356 410 Ft/m2
Összkomfortos ház, gyönyörű panorámával
Salgótarján
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
394 118 Ft/m2
Távfűtéses lakás a városközpontban
Salgótarján
Kínálati ár: 16 700 000 Ft
Kalkulált ár: 46 518 Є
463 889 Ft/m2
Meredek úton 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 532 Є
355 769 Ft/m2
Háromszobás lakás a városközpontnál
Salgótarján
Kínálati ár: 10 600 000 Ft
Kalkulált ár: 29 526 Є
203 846 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Nincs megadva, 58nm, 20500000 Ft
Salgótarján, Nincs megadva
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 57 103 Є
353 448 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján, Somoskő
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є
400 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján, Pálfalva
Salgótarján, Pálfalva
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
413 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján, Nagymező út 73
Salgótarján, Nagymező út 73
Kínálati ár: 24 750 000 Ft
Kalkulált ár: 68 942 Є
309 375 Ft/m2
Zöldövezeti lakás a központhoz közel Salgótarjánban!
Salgótarján
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 209 Є
529 412 Ft/m2
Garázs Salgótarján!
Salgótarján
Kínálati ár: 3 900 000 Ft
Kalkulált ár: 10 864 Є
205 263 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 835 655 Є
2 500 000 Ft/m2
Salgótarjánban eladó családi ház rendezett telekkel!
Salgótarján, Rónafalu
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
284 127 Ft/m2
Pécskő úton 1+2 félszobás, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 816 Є
490 741 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján, Vásártér
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
390 196 Ft/m2