Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
Modern kényelem Miskolc szívében: Eladó 69 m2-es, újszerű lakás a Tampere városrészen!
Miskolc
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
969 565 Ft/m2
Kulcsrakész Airbnb projekt Miskolc Diósgyőrben – Design lakás teljes felszereléssel!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó 51 m2 panel lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 24 800 000 Ft
Kalkulált ár: 68 698 Є
486 275 Ft/m2
Panorámás 37m2-es lakás az Avas III. ütemben ELADÓ!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
645 946 Ft/m2
Debrecen Újkert, Jerikó utcán 54nm, 2szobás, loggiás, étkezőkonyhás, nyugati tájolású karbantartott lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
961 111 Ft/m2
Fazekas János téren 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 997 Є
771 212 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA PRAKTIKER KÖZELÉBEN JÓ ELOSZTÁSÚ LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 997 Є
771 212 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KÉT GENERÁCIÓNAK IS ALKALMAS LAKÁS SAJÁT KERTRÉSSZEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
807 071 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIV. kerület Kerepesi út 58.500.000 Ft
Budapest XIV. kerület, Kerepesi út
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
XX. Kerület, Helsinki utca, 57 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest XX. kerület, Helsinki utca
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
877 193 Ft/m2
III. Kerület, Madzsar József utca, 54 m²-es, társasházi lakás
Budapest III. kerület, Madzsar József utca
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
1 148 148 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
972 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 084 783 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
990 741 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
772 581 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 489 474 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Újhegy
Budapest X. kerület, Újhegy, Újhegy
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 997 Є
1 413 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Palotanegyed
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed, Palotanegyed
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 291 379 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 008 Є
1 234 568 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 356 604 Ft/m2