Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 469 118 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 469 118 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 469 118 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 469 118 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 469 118 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
897 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 429 545 Ft/m2
Avas-Délen kínálom megvételre a Sályi István utcában ezt a folyamatosan karban tartott, a 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes,2. emeleti, lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
580 000 Ft/m2
❋❋❋A Te Otthonod, az Én küldetésem! ❋❋❋
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 84 488 Є
476 563 Ft/m2
Rózsák terénél 2 szobás lakás liftes házban eladó!
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 77 500 000 Ft
Kalkulált ár: 214 681 Є
1 435 185 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Óhegy
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca
Budapest XIV. kerület, Bánki Donát utca , Nagyzugló
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є
1 329 787 Ft/m2
Siófok, Ezüstparton panorámás lakás eladó!
Siófok
Kínálati ár: 69 575 220 Ft
Kalkulált ár: 192 729 Є
1 480 324 Ft/m2
Eladó Oroszlányon egy jó állapotú, 2 szoba + hallos lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Hatalmas lehetőséget- TÁRSASHÁZI LAKÁS ELADÓ POLGÁRDIN!
Polgárdi
Kínálati ár: 51 400 000 Ft
Kalkulált ár: 142 382 Є
790 769 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Komárom, Nincs megadva, 73nm, 99000000 Ft
Komárom, Nincs megadva
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Rákosfalva
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є104 900 000 Ft
1 264 557 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 263 265 Ft/m2
A Huszár lakópark egy új 22 lakásos társasház Komárom egy dinamikusan fejlődő részén .
Komárom
Kínálati ár: 65 990 000 Ft
Kalkulált ár: 182 798 Є
929 437 Ft/m2
Eladó Lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2