Eladó panellakás Pest megye
Találati lista: 54
Zöldre néző, csendes lakás eladó Gödöllő egyik legjobb részén!
Gödöllő, Palotakert
Kínálati ár: 64 444 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 444 000 Ft
Korábbi ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 011 Є65 900 000 Ft
1 092 271 Ft/m2
Eladó lakás, Dunakeszi
Dunakeszi, Barátság útja
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є73 500 000 Ft
984 507 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta, Tágas, 3 szobás lakás. ÁRCSÖKKENÉS!
Százhalombatta, Tágas, 3 szobás lakás. ÁRCSÖKKENÉS!
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 500 000 Ft
Korábbi ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 611 Є63 500 000 Ft
976 563 Ft/m2
Eladó panellakás, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 166 111 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Kisvác, 52nm, 58000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є59 900 000 Ft
1 115 385 Ft/m2
Nagykőrösön eladó felújítandó 62nm -es erkélyes lakás,befektetésnek is kiváló!
Nagykőrös
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 72 194 Є27 900 000 Ft
419 194 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 222 Є
1 412 698 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 238 611 Є
1 227 143 Ft/m2
Eladó panellakás, Gödöllő, Belváros, Szent István tér
Gödöllő, Belváros, Szent István tér
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 722 Є
1 146 552 Ft/m2
Eladó panellakás, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Kalkulált ár: 74 444 Є
496 296 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
VÁCON 3 SZOBÁS, ERKÉLYES, PANORÁMÁS LAKÁS ELADÓ!
Vác, Dr.Csányi László körút
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є
953 731 Ft/m2
Eladó panellakás, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
798 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
677 358 Ft/m2
Eladó panellakás, Nagykőrös
Nagykőrös
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є
409 836 Ft/m2