Eladó panellakások Pest megyében
Találati lista: 54
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Dunakeszi, Barátság úti lakótelep, Garas utca
Dunakeszi, Barátság úti lakótelep, Garas utca
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 500 000 Ft
Korábbi ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 722 Є58 500 000 Ft
1 642 857 Ft/m2
Eladó panellakás, Tököl, Pesti úti lakótelep, Pesti-úti lakóótelep
Tököl, Pesti úti lakótelep, Pesti-úti lakóótelep
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 500 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 137 500 Є54 900 000 Ft
916 667 Ft/m2
Eladó panellakás, Szigetszentmiklós, Városközpont, Deák Ferenc utca
Szigetszentmiklós, Városközpont, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 444 Є55 000 000 Ft
928 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Cegléd
Cegléd
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 389 Є
1 042 857 Ft/m2
ELADÓ 1. emeleti Ceglédi 57 m2 Panellakás.
Cegléd
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
735 088 Ft/m2
Eladó felújítandó panel lakás
Cegléd
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є38 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Eladó Ceglédi 55 m2 Panel Lakás.
Cegléd
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
725 455 Ft/m2
Eladó panellakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 056 Є49 900 000 Ft
870 909 Ft/m2
Eladó Panellakás, Táborfalva, Tarcsay út, 54nm, 29900000 Ft
Táborfalva, Tarcsay út
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
553 704 Ft/m2
Eladó Ház, Dunavarsány
Dunavarsány
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 222 Є
733 945 Ft/m2
Eladó panellakás, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 389 Є
1 252 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Cegléd, vasútállomás
Cegléd, vasútállomás
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
654 098 Ft/m2
Eladó panellakás, Budaörs, KÉNYELMES LAKÁS NAPFÉNYES, TÁGAS SZOBÁKKAL
Budaörs, KÉNYELMES LAKÁS NAPFÉNYES, TÁGAS SZOBÁKKAL
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 990 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 417 Є74 500 000 Ft
1 399 800 Ft/m2
Eladó panellakás Gödöllőn örökpanorámával
Gödöllő
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 990 000 Ft
Korábbi ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 417 Є71 900 000 Ft
1 014 348 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Alsóváros, 55nm, 54900000 Ft
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є55 900 000 Ft
998 182 Ft/m2
Találd meg új otthonod Dunakeszin – világos, szerethető kis lakás vár rád
Dunakeszi, Barátság úti lakótelep
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є51 900 000 Ft
1 425 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 456 250 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є
1 013 846 Ft/m2
PANORÁMÁS LAKÁS DUNAKESZI KÖZPONTJÁBAN – KIVÁLÓ LEHETŐSÉGEKKEL!
Dunakeszi, Városközpont
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
1 143 636 Ft/m2
Eladó panellakás, Budaörs, Lakótelep
Budaörs, Lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 456 250 Ft/m2