Eladó ingatlanok Pest megye
Találati lista: 4164
Jó elsoztású, tágas otthon Fót szívében
Fót
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 308 123 Є
866 142 Ft/m2
Eladó Családi ház, Pilis, 135nm, 87000000 Ft
Pilis
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 697 Є
644 444 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán, Őrbottyán
Őrbottyán, Őrbottyán
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 162 465 Є
1 160 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Piliscsaba, Veres Péter utca
Piliscsaba, Veres Péter utca
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 703 Є
1 150 000 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Pilis
Pilis
Kínálati ár: 23 800 000 Ft
Kalkulált ár: 66 667 Є
305 128 Ft/m2
Nyugodt, csendes környezetben ELADÓ sorház!
Érd
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 279 832 Є
574 138 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vácrátót, 130nm, 54990000 Ft
Vácrátót
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 154 034 Є
423 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó ikerház, Pécel, Százszorszép utca
Pécel, Százszorszép utca
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 311 Є105 000 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Cegléd
Cegléd
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 202 Є
662 727 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kerepes, Kerepes
Kerepes, Kerepes
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 350 Є
597 778 Ft/m2
Kétszintes Otthon-Tele Extrákkal Fóton
Fót
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 419 888 Є
871 512 Ft/m2
Beleszeretős
Eladó tanya, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 251 821 Є
3 100 Ft/m2
Eladó ikerház, Leányfalu, Leányfalu
Leányfalu, Leányfalu
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 487 Є
586 466 Ft/m2
Eladó Lakás, Kiskunlacháza 48.297.000 Ft
Kiskunlacháza
Kínálati ár: 48 297 000 Ft
Kalkulált ár: 135 286 Є
1 073 267 Ft/m2
Eladó Lakás, Kiskunlacháza 51.522.000 Ft
Kiskunlacháza
Kínálati ár: 51 522 000 Ft
Kalkulált ár: 144 319 Є
990 808 Ft/m2
Eladó Lakás, Kiskunlacháza 41.877.000 Ft
Kiskunlacháza
Kínálati ár: 41 877 000 Ft
Kalkulált ár: 117 303 Є
1 102 026 Ft/m2
Délegyháza, Csendes utca, 194 m²-es, családi ház, 4+1 szobás
Délegyháza, Csendes utca
Kínálati ár: 144 700 000 Ft
Kalkulált ár: 405 322 Є
745 876 Ft/m2
Eladó Ház, Cegléd
Cegléd
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 415 Є
270 833 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tököl, Nincs megadva, 75nm, 78800000 Ft
Tököl, Nincs megadva
Kínálati ár: 78 800 000 Ft
Kalkulált ár: 220 728 Є
1 050 667 Ft/m2
Eladó sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 273 109 Є
1 059 783 Ft/m2