Eladó panellakás Pest
Találati lista: 639
Eladó panellakás, Budapest XIX. kerület
Budapest XIX. kerület, Kispest
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
1 050 847 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Újpest
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 119 403 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 059 091 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Újpalota, Kőrakás park
Budapest XV. kerület, Újpalota, Kőrakás park, Újpalota
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 322 059 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XVIII. kerület
Budapest XVIII. kerület, Havanna lakótelep
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
1 037 037 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca
Budapest XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca, Pestújhely
Kínálati ár: 53 800 000 Ft
Kalkulált ár: 149 030 Є
1 537 143 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Örs vezér tere
Budapest XIV. kerület, Örs vezér tere
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
nincs megadva
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Vezér utca 71/D
Budapest XIV. kerület, Vezér utca 71/D, Zugló
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
1 142 857 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XX. kerület, Pesterzsébet ltp., 54nm, 53900000 Ft
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
998 148 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Páskomliget utca
Budapest XV. kerület, Páskomliget utca , Újpalota
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 170 213 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XX. kerület, Kossuth Lajos utca 13
Budapest XX. kerület, Kossuth Lajos utca 13, Gubacsipuszta
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 121 856 Є
771 754 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XVII. kerület, Pesti úti lakópark
Budapest XVII. kerület, Pesti úti lakópark, Pesti úti lakópark
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 234 072 Є
1 141 892 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XVII. kerület
Budapest XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 182 825 Є
891 892 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc utca 117
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc utca 117, Angyalföld
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 301 887 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Kárpát utca 8
Budapest XIII. kerület, Kárpát utca 8, Újlipótváros
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 147 Є
1 640 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Zsókavár utca 20
Budapest XV. kerület, Zsókavár utca 20, Újpalota
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є
1 329 787 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Erdőalja
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
779 688 Ft/m2