Eladó ingatlanok Pécs
Találati lista: 1017
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є45 000 000 Ft
912 766 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 891 Є
870 185 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Mecsekoldal/Szkókó
Pécs, Mecsekoldal/Szkókó
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
998 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Szabolcs
Pécs, Szabolcs, Szabolcs
Kínálati ár: 3 900 000 Ft
Kalkulált ár: 10 864 Є
4 281 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
937 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros, Eladó 3 szobás, erkélyes, felújított panel lakás Pécsett a Szabó Ervin téren
Pécs, Kertváros, Eladó 3 szobás, erkélyes, felújított panel lakás Pécsett a Szabó Ervin téren, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
779 688 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Papkert
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 716 Є
797 143 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Bessenyei utca, 60nm, 79000000 Ft
Pécs, Mecsekoldal-Belváros, Bessenyei utca, Mecsekoldal-Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
1 316 667 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 025 Є
1 070 000 Ft/m2
Eladó Ház, Pécs
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 45 200 000 Ft
Kalkulált ár: 125 905 Є
579 487 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 025 Є
1 070 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Belváros
Pécs, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 146 240 Є
875 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Pécs, Egyetemváros, Tiborc utca
Pécs, Egyetemváros, Tiborc utca, Egyetemváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
450 968 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
821 569 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
1 209 615 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
1 429 545 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 271 588 Є
1 048 387 Ft/m2
Eladó családi ház, Pécs, Mecsekoldal/Donátus
Pécs, Mecsekoldal/Donátus
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
849 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Pécs, Mecsekoldal/Ürög
Pécs, Mecsekoldal/Ürög
Kínálati ár: 125 400 000 Ft
Kalkulált ár: 349 304 Є
501 600 Ft/m2
Eladó sorház, Pécs, Meszes
Pécs, Meszes, Meszes
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
855 132 Ft/m2