Eladó ingatlanok Orosháza
Találati lista: 233
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 35500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
887 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 32500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
812 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 32500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
812 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 40nm, 32500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
812 500 Ft/m2
Orosházán a belvárosban 3 szobás panelt kínálok.
Orosháza
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є23 000 000 Ft
375 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Orosháza, Belváros, 90nm, 11000000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
122 222 Ft/m2
Eladó Családi ház, Orosháza, Belváros, 120nm, 15000000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
125 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 60nm, 16500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 500 000 Ft
Korábbi ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 706 Є17 500 000 Ft
275 000 Ft/m2
Eladó Tanya, Orosháza, Nincs megadva, 40nm, 15000000 Ft
Orosháza, Nincs megadva
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
2 607 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 67nm, 19500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
291 045 Ft/m2
Eladó családi ház, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
433 333 Ft/m2
Orosházi tanya eladó!
Orosháza
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
250 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 42 936 Є
203 947 Ft/m2
Eladó családi ház, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
588 983 Ft/m2
Eladó Ház, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
267 606 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Orosháza, Nincs megadva, 70nm, 17000000 Ft
Orosháza, Nincs megadva
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 091 Є
242 857 Ft/m2
Felújított, belvárosi, polgári ház, hatalmas terasz, garázs!
Orosháza
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є32 000 000 Ft
225 489 Ft/m2
Eladó családi ház, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є
172 727 Ft/m2
Eladó ház Orosházán
Orosháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
433 913 Ft/m2