Eladó ingatlanok Őrbottyán
Találati lista: 42
4652: Új építésű, dupla-komfortos ikerházi lakások eladók Őrbottyánban a tó közelében!
Őrbottyán
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
775 000 Ft/m2
4642: Új építésű, családi ház!
Őrbottyán
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є
1 042 857 Ft/m2
4674: Új építésű, FÖLDSZINTES, ikerházi lakások eladók Őrbottyánban!
Őrbottyán
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
936 458 Ft/m2
Eladó Ház, Őrbottyán 74.900.000 Ft
Őrbottyán
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
998 667 Ft/m2
Eladó Ház, Őrbottyán 79.900.000 Ft
Őrbottyán
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 065 333 Ft/m2
Eladó Ház, Őrbottyán 119.000.000 Ft
Őrbottyán
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán, Kálvária domb
Őrbottyán, Kálvária domb
Kínálati ár: 105 500 000 Ft
Kalkulált ár: 293 056 Є
1 159 341 Ft/m2
Eladó ikerház, Őrbottyán, Kálvária domb
Őrbottyán, Kálvária domb
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 273 611 Є
1 201 220 Ft/m2
Eladó Ikerház, Őrbottyán, Nincs megadva, 68nm, 79900000 Ft
Őrbottyán, Nincs megadva
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 175 000 Ft/m2
Eladó Ikerház, Őrbottyán, Nincs megadva, 70nm, 84900000 Ft
Őrbottyán, Nincs megadva
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є82 500 000 Ft
1 212 857 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán, Őrbottyán
Őrbottyán, Őrbottyán
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 274 722 Є
890 991 Ft/m2
Eladó téglalakás, Őrbottyán
Őrbottyán
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
853 448 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán, Őrbottyán
Őrbottyán, Őrbottyán
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Őrbottyán, Nincs megadva, 236nm, 129000000 Ft
Őrbottyán, Nincs megadva
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 358 333 Є
546 610 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán, Őrbottyán
Őrbottyán, Őrbottyán
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 297 222 Є
1 126 316 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán, Őrbottyán
Őrbottyán, Őrbottyán
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 297 222 Є
1 126 316 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Őrbottyán, Őrbottyán
Őrbottyán, Őrbottyán
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
1 249 167 Ft/m2
Eladó ikerház, Őrbottyán
Őrbottyán
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 944 Є
827 778 Ft/m2
Eladó családi ház, Őrbottyán
Őrbottyán
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є
825 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Őrbottyán, Őrszentmiklós, 90nm, 69000000 Ft
Őrbottyán, Őrszentmiklós
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є63 000 000 Ft
766 667 Ft/m2