Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 564
NYÍREGYHÁZA, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN, 165 NM-ES, 4 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN N + 4 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN N + 4 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
423 636 Ft/m2
BORBÁNYA KÁLLÓI UT KÖZELÉBEN KÉT GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
343 750 Ft/m2
Nyíregyháza Oros között , eladó egy 4 szobás , amerikai konyha + nappalis , cirkó padló és radiátor fűtésű , dupla...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
777 027 Ft/m2
Nyíregyháza Malomkertben eladásra kínálok egy több célui hasznosításra alkalmas, 3600 m2 alapterületen található egyedi...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 124 600 000 Ft
Kalkulált ár: 345 152 Є
655 789 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, CSENDES OROSI UTCÁBAN HANGULATOS OTTHON ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 803 324 Є
467 742 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT ÖVEZETÉBEN 190 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 812 Є
736 842 Ft/m2
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 135 NM-ES, 3 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
481 481 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS MALOM UTCÁN IRODÁNAK RENDELŐNEK IS ALKALMAS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
639 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, NYÍRSZŐLŐSÖN 140 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є64 900 000 Ft
499 286 Ft/m2
Oros Kivezető Szakaszán Csendes Utcában 240 Nm-Es Szintes Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
316 250 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-NYÍRSZŐLŐS ELEJÉN 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
529 412 Ft/m2
Nyíregyháza, Korányi Kertvárosban Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 399 Є
594 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÉGLA ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 008 Є
454 545 Ft/m2
OROS KIVEZETŐ RÉSZÉN VÁLLALKOZÁSRA ALKALMAS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
1 250 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA IMPOZÁS RÉSZÉN 210 NM-ES, 5 SZOBÁS VILLA eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
428 571 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSI EXKLUZÍV TÖBBGENERÁCIÓS LUXUS HÁZ GÉPESÍTVE ÉS TELJES BERENDEZÉSSEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
1 176 471 Ft/m2
Korányi Kertvárosban Tégla Építésű Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 399 Є
594 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLD KERTVÁROSI RÉSZÉN AMERIKAI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 812 Є
833 333 Ft/m2