Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 564
NYÍREGYHÁZA, BELVÁROS KÖZELI 95 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
630 526 Ft/m2
NYÍREHYHÁZA BORBÁNYÁN 3 SZOBA+NAPPALIS ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ, GARÁZZSAL, FEDETT TERASSZAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 318 182 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSŐN 3 SZOBA+NAPPALIS, IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
917 347 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstóhegyen Új építésű nappali + 3 szobás családi ikerház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
607 432 Ft/m2
PRAKTIKER KÖZELÉBEN 3 SZOBA + NAPPALIS MEDITERRÁN CSALÁDI HÁZ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 132 900 000 Ft
Korábbi ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 368 144 Є149 900 000 Ft
1 046 457 Ft/m2
Szerződjön most!
Nyíregyháza, Korányi-kertváros
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
927 419 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 4 szoba+ nappalis kiváló állapotú családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
Nyíregyháza, PRAKTIKER közelében 3 szoba+ nappalis kiváló állapotú mediterrán tipusucsaládi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Kalkulált ár: 368 144 Є
1 046 457 Ft/m2
Modern sorház Nyíregyháza belvárosában – minőségi kivitelezéssel, azonnal költözhetően!Nyíregyháza belvárosának egyik...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 008 Є
740 741 Ft/m2
Új építésű, modern ikerházak eladók Nyíregyháza-Oros között!Nyíregyháza kedvelt, dinamikusan fejlődő részén, Oros irányában,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
861 207 Ft/m2
Eladó egy kivételes családi otthon Nyíregyháza-Oros kedvelt városrészébenEbben a nyugodt, kertvárosi környezetben kínálok...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 132 900 000 Ft
Korábbi ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 368 144 Є149 900 000 Ft
1 071 774 Ft/m2
Új építésű ikerházak eladók Nyírpazony-Kabalás frekventált részén!Kabalás frekventált szakaszán kínálunk eladásra kiváló...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 990 000 Ft
Korábbi ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 210 499 Є79 990 000 Ft
752 376 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN FELÚJÍTOTT 4 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ, GARÁZZSAL, TERASSZAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN 3 SZOBA+NAPPALIS ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
969 388 Ft/m2
Új építésű, kulcsrakész ikerház garázzsal és teljes berendezéssel – Nyírszőlőben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є95 000 000 Ft
1 173 469 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-KISTELEKISZŐLŐN, FÓLYÓKA UTCA VONZÁSÁBAN 90 NM-ES IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 936 Є
533 222 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA KISTELEKISZŐLŐBEN ÖNÁLLÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ 157 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
757 962 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, BELVÁROS KÖZELI 95 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
630 526 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KISTELEKISZŐLŐBEN 2 SZOBA+NAPPALIS IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
532 222 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SOKOLDALÚAN HASZNOSÍTHATÓ INGATLAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 914 127 Є
660 000 Ft/m2