Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 706
Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
898 649 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN SZÉP ÁLLAPOTÚ 2SZOBA +NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
898 649 Ft/m2
Nyíregyházán, Szabadtéri Színház Közelében Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
916 438 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SZABADTÉRI SZÍNHÁZ VONZÁSÁBAN SZÉP ÁLLAPOTÚ 2 SZOBÁS NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
916 438 Ft/m2
Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 61 m²-es új építésű lakás Nyíregyházán, a közkedvelt Damjanich Lakópark modern és parkosított környezetében!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є
1 113 115 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ BELVÁROSI LAKÁS ELADÓ – Nyíregyháza, | 72 m² + 10 m² loggia | 68 000 000 Ft
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
957 746 Ft/m2
Malomkertben Nappali + 2 szobás, erkélyes, Felújított állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
Nyíregyháza, Malomkertben, felújított, 2 Szoba+nappalis, nagy erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
Nyíregyházán, Malomkertben, Felújított, Nappali+2 Szobás, Nagy Loggiás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
Nyíregyháza, Malomkertben nappali + 2 szobás lakás szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
MALOMKERTBEN 68 NM 2 SZOBA + NAPPALIS LIFTES LAKÁS GARÁZZSAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
Nyíregyháza Hímesben eladásra kínálok egy igényes, nagyon szép állapotú, 97 m2 alapterületű, 3 hálószobás+amerikai konyhás...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
706 186 Ft/m2
Bujtos övezetében Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyházán, Bujtosi tó Közelében, Nappali + 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓNÁL FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓ KÖZELÉBEN FIATALOS 2 SZOBA NAPPALIS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, BÚJTOSI TÓ MELLETT N+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2
Van egy ház a város szívének peremén. Ott, ahol még minden karnyújtásnyira van, de már nem nyel el a belváros zaja. Egy...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 400 000 Ft
Kalkulált ár: 193 315 Є
950 685 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros közelében 92 nm-es társasházi lakás, 720 nm-es telekkel eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Kalkulált ár: 194 429 Є
758 696 Ft/m2