Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 706
Ha most szerződik, az ár jövőre is fix.
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 53 550 000 Ft
Kalkulált ár: 149 164 Є
1 050 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza 53.700.000 Ft
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 700 000 Ft
Kalkulált ár: 149 582 Є
646 988 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 150 139 Є57 900 000 Ft
1 078 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN JÓ ÁLLAPOTÚ 64 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 990 000 Ft
Korábbi ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 150 390 Є56 500 000 Ft
843 594 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza, Nyírfa tér
Nyíregyháza, Nyírfa tér
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 000 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 150 418 Є57 900 000 Ft
720 000 Ft/m2
A JÓSAVÁROSBAN FELÚJÍTOTT, 1+2 SZOBÁS, 1. EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 150 418 Є
981 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza, Belváros
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 285 000 Ft
Kalkulált ár: 151 212 Є
1 043 942 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári Pál utcán, felújított 3 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 151 811 Є
813 433 Ft/m2
Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 790 000 Ft
Kalkulált ár: 152 618 Є
1 074 314 Ft/m2
Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 790 000 Ft
Kalkulált ár: 152 618 Є
1 074 314 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza, Szántó Kovács János utca
Nyíregyháza, Szántó Kovács János utca
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є57 900 000 Ft
722 368 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
1 055 769 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás – Nyíregyháza Belváros, Korzó közelében
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
1 055 769 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza Belvárosában Nappali+2 Szobás, Belső Szintes, 2 Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Kossuth utca
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
1 055 769 Ft/m2
EXKLUZÍV BELVÁROSI, KÉTSZINTES LAKÁS – TERASZOKKAL, PRÉMIUM KIALAKÍTÁSSAL A belváros abszolút központjában eladó egy 78...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є57 500 000 Ft
703 846 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ORSZÁGSZÁSZLÓ TÉREN 77 NM.-ES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2