Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 706
Vasútállomáshoz közel 3+1 szobás, erkélyes, negyedik emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
550 633 Ft/m2
ÁRPÁD UTCÁN 79 NM-ES 2+2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
550 633 Ft/m2
NAGY LAKÁS AZ ÁLLOMÁS KÖZELÉBEN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
550 633 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SZÍVÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ GARZONLAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 630 000 Ft
Kalkulált ár: 121 532 Є
1 179 189 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 700 000 Ft
Kalkulált ár: 121 727 Є
809 259 Ft/m2
VÁROSI USZODA KÖZELÉBEN BELSŐ SZINTES LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 800 000 Ft
Kalkulált ár: 122 006 Є
826 415 Ft/m2
Nyíregyháza, Korányi Frigyes utcán 69 m2-es, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
Nyíregyházán, Korányi Úti Interspar Közelében, 2. Emeleti, 2+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
Korányi F. utcában 2+2 szobás, erkélyes, 69 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
Befektetők és családosok figyelem!
Nyíregyháza, Jósaváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN MÁSODIK EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
828 302 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó 3 szobás tégla építésű lakás Nyíregyházán a stadion közelében
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є44 900 000 Ft
665 152 Ft/m2
Örökösföldön 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN A CSALÁD UTCÁN 2. EMELETI 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, négyszintes társasházban 2 szobás lakás 2. emeleten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza - Örökösföldön, 2 szobás lakás négyszintes társasházban szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FELÚJÍTOTT LAKÁS, 53 NM-ES 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Eladó felújított lakás Örökösföld csendes részén!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
FELÚJÍTOTT 2.EMELETI LAKÁS ÖRÖKÖSFÖLDÖN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2