Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
NYÍREGYHÁZA-BELVÁROS KÖZELI, 55 NM-ES, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Nyíregyháza, Malomkertben nappali + 2 szobás lakás szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 007 353 Ft/m2
Felújított, erkélyes lakás eladó Nyíregyházán, Örökösföldön!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza, Deák Ferenc úton, 2 szobás, erkélyes lakás KEDVEZŐ ÁRON eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VÍZTORONY KÖZELÉBEN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 800 000 Ft
670 909 Ft/m2
VÍZTORONY KÖZELÉBEN 55 NM-ES 2 SZOBÁS 3. EMELETI TÉGLA LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Eladó teljeskörűen felújított, kertkapcsolatos lakás Nyíregyházán – Egyetemek és erdei tornapálya közelében, azonnal...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 900 000 Ft
970 833 Ft/m2
Nyíregyháza, Örökösföldön 2 szobás jó állapotú erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN 55 NM-ES, 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN MODERN 3 SZOBA + NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є82 500 000 Ft
902 299 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VÍZTORONY KÖZELÉBEN 55 NM-ES ERKÉLYES TÉGLAÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN 2 SZOBÁS FELÚJÍTOTT LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, TOLDI UTCÁN 55 NM-ES ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó 3 szobás tégla építésű lakás Nyíregyházán a stadion közelében
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є44 900 000 Ft
665 152 Ft/m2
Nyíregyházán a Sólyom utcán lakás eladó!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 017 308 Ft/m2
MALOMKERTBEN 68 NM 2 SZOBA + NAPPALIS LIFTES LAKÁS GARÁZZSAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 007 353 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Belvárosban, Kiváló állapotú, Nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є
902 299 Ft/m2
Azonnal költözhető, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza-Örökösföldön 53 nm-es, jó állapotú, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2