Eladó ingatlanok Nyíregyháza
Találati lista: 1252
NYÍREGYHÁZÁN, TOLDI UTCÁN 55 NM-ES ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában lakás eladó!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 017 308 Ft/m2
MALOMKERTBEN 68 NM 2 SZOBA + NAPPALIS LIFTES LAKÁS GARÁZZSAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 007 353 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Belvárosban, Kiváló állapotú, Nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є82 500 000 Ft
902 299 Ft/m2
Azonnal költözhető, újszerű ikerház eladó!
Nyíregyháza, Újkistelekiszőlő
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є72 000 000 Ft
759 783 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstóhegyen 3 szoba+ nappalis, szintes új építésű ikerház eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
710 370 Ft/m2
Azonnal költözhető, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza-Örökösföldön 53 nm-es, jó állapotú, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
BELVÁROSI TÁGAS IGÉNYES LAKÁS ELADÓ-3 SZOBA+NAPPALI
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є82 500 000 Ft
902 299 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföld csendes részén, 2 szobás lakás jó állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ NAGYKONYHÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VÍZTORONY KÖZELÉBEN 2 SZOBA ÉTKEZŐS LAKÁS LIFTES SZIGETELT TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN 2 SZOBÁS JÓ ÁLLAPOTÚ ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyházán, a közkedvelt Malomkert városrészben, a kórház közelében kínálok eladásra egy 74 m²-es, tágas és világos...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є
770 270 Ft/m2
<h2 style="color: rgb(0, 0, 0);">ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ NYÍRPAZONY-KABALÁSON – CSOK+, 3% HITEL – KULCSRAKÉSZ, NAGY...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 999 000 Ft
Korábbi ár: 79 999 000 Ft
Kalkulált ár: 210 524 Є79 999 000 Ft
783 495 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza Ságvári kertvárosban eladásra kínálok egy új építésű, 3 hálószobával, amerikai konyhás nappalival,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 123 900 000 Ft
Kalkulált ár: 343 213 Є
1 032 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSÖN MINŐSÉGI ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZAK ELADÓAK
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
719 820 Ft/m2
Belvárosi, új építésű társasházi lakás!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
1 309 375 Ft/m2
Örökösföldön 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2