Eladó ingatlanok Nyíregyháza
Találati lista: 1252
Modern új építésű ikerházak Nyíregyháza – Borbányán, lakóparki környezetbenNyíregyháza Borbánya városrészében, csendes,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є62 000 000 Ft
802 469 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Színház utca
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є129 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Gegely utca
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є129 000 000 Ft
1 062 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 103 601 Є
869 767 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Kalkulált ár: 368 144 Є
846 497 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ-NAGY LOGGIÁVAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros kedvelt részén, 3 szobás, erkélyes lakás téglaépítésű társasházban FÖLDSZINTEN eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 1+2 lakás földszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
801 515 Ft/m2
Nyíregyházán, Kórház Közelében, Felújított, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, JÓSAVÁROSBAN 62 NM-ES 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є57 900 000 Ft
1 078 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
757 407 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
440 000 Ft/m2
Nyíregyházán, Szabadtéri Színház Közelében Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
916 438 Ft/m2
Kiváló lehetőség Befektetésnek de fiatal pároknak vagy egyedülállóknak is !!!!! A z Egyetemek közelében eladásra kínálom ezt...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
940 476 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Körte utca
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
825 843 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 000 000 Ft
Korábbi ár: 32 800 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є32 800 000 Ft
230 159 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza, Örökösföld
Nyíregyháza, Örökösföld
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є44 900 000 Ft
670 492 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN TÁGAS NAGY LAKÁS ELADÓ-74 NM FÖLDSZINTI
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2