Eladó téglalakás Nógrád megye
Találati lista: 89
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 54nm, 12990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
240 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 828 Є
229 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Nyugati városrész, Bem József utca, 50nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Nyugati városrész, Bem József utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
359 800 Ft/m2
Bátonyterenyén eladó felújított erkélyes lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
382 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, Bátonyterenye
Bátonyterenye, Bátonyterenye
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
374 792 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye, zöldövezet
Bátonyterenye, zöldövezet
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
660 714 Ft/m2
Eladó felújított családi ház Bátonyterenyre-Kisterenye
Bátonyterenye, Kisterenye
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
457 377 Ft/m2
Salgótarjánban eladó lakás
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 32 964 Є
340 000 Ft/m2
Bátonyterenye eladó téglalakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
711 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Bátonyterenye
Bátonyterenye
Kínálati ár: 51 000 000 Є
Kalkulált ár: 18 411 000 000 Ft
1 700 000 €/m2
Bátonyterenye eladó téglalakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
320 513 Ft/m2
Bátonyterenye eladó lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 476 Є
448 718 Ft/m2
Szerpentin úton 1. emeleti, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 15 599 990 Ft
Kalkulált ár: 43 213 Є
421 621 Ft/m2
Szerpentin úton prémium minőségű design lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
697 368 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Balassagyarmat, Frekventált
Balassagyarmat, Frekventált
Kínálati ár: 30 490 000 Ft
Kalkulált ár: 84 460 Є
762 250 Ft/m2
Bátonyterenyény központi helyen lévő, kétszobás lakás eladó!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 241 Є
250 000 Ft/m2
Belváros közelében 1 szobás, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
356 410 Ft/m2
Meredek úton 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
355 769 Ft/m2