Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 699
Salgótarjánban telek eladó
Salgótarján
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
42 786 Ft/m2
Eladó Salgótarjánban befejezetlen családi ház
Salgótarján
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
271 984 Ft/m2
Somoskőújfaluban eladó 3 szobás családi ház
Somoskőújfalu
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
169 318 Ft/m2
Eladó lakás Bátonyterenyén, kiváló elhelyezkedéssel!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 500 000 Ft
Korábbi ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 26 389 Є9 990 000 Ft
193 878 Ft/m2
Salgótarjánban telek eladó
Salgótarján
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
8 822 Ft/m2
Salgótarjánban telek eladó
Salgótarján
Kínálati ár: 4 900 000 Ft
Kalkulált ár: 13 611 Є
14 244 Ft/m2
Salgótarjánban eladó telek
Salgótarján
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 167 Є
6 509 Ft/m2
Eladó telek Magyargéc
Magyargéc
Kínálati ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 389 Є
1 010 Ft/m2
Kényelem és nyugalom Somoskőújfalun-eladó családi ház
Somoskőújfalu
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 222 Є
268 041 Ft/m2
Eladó családi ház, Vizslás, Zsákutca
Vizslás, Zsákutca
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 833 Є
413 208 Ft/m2
Frigyes krt.-on felújítandó ikerház eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
344 444 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tereske, 83nm, 23500000 Ft
Tereske
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 278 Є
283 133 Ft/m2
Szerpentin út felső részén felújított lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 000 000 Ft
Korábbi ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 66 667 Є21 500 000 Ft
500 000 Ft/m2
Karancslapujtőn kedvező áron kínált vályogház eladó!
Karancslapujtő
Kínálati ár: 5 700 000 Ft
Kalkulált ár: 15 833 Є
109 615 Ft/m2
Eladó családi ház Bátonyterenye/ Nagybátony/ Maconka
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 000 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є45 000 000 Ft
373 832 Ft/m2
iroda belváros
Salgótarján
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 000 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 667 Є66 000 000 Ft
372 671 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Családi ház Egyházasgerge
Egyházasgerge
Kínálati ár: 13 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 600 000 Ft
Korábbi ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 37 778 Є13 900 000 Ft
151 111 Ft/m2
Egyedi megjelenésű, igényes családi ház eladó Bátonyterenyén – parkosított udvarral, beépíthető tetőtérrel
Bátonyterenye
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 889 Є
591 304 Ft/m2
Családi ház Salgótarjánban
Salgótarján
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 26 389 Є
96 939 Ft/m2
Eladó Ház, Tar
Tar
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 000 Є
191 489 Ft/m2