Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 689
Eladó Családi ház, Szátok, 110nm, 6900000 Ft
Szátok
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 220 Є
62 727 Ft/m2
380 négyzetméteres, felújítandó, eladó ház
Bánk, Bánki-tónál eladó telek 4 házzal befektetőknek!
Kínálati ár: 420 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 169 916 Є
1 105 263 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Berkenye, 35nm, 474810 Ft
Berkenye
Kínálati ár: 474 810 Ft
Jelenlegi ár: 474 810 Ft
Korábbi ár: 477 470 Ft
Kalkulált ár: 1 323 Є477 470 Ft
13 566 Ft/m2
Kemerovó lakótelepen árusító pavilon bérleti joga eladó!
Salgótarján, Kemerovó-lakótelep
Kínálati ár: 2 900 000 Ft
Kalkulált ár: 8 078 Є
145 000 Ft/m2
Eladó Hotel, panzió, Balassagyarmat, 840nm, 299000000 Ft
Balassagyarmat
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є
355 952 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagylóc, Nincs megadva, 74nm, 14000000 Ft
Nagylóc, Nincs megadva
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 997 Є
189 189 Ft/m2
Eladó Családi ház, Drégelypalánk, 90nm, 18000000 Ft
Drégelypalánk
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 139 Є
200 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Érsekvadkert, 173nm, 20990000 Ft
Érsekvadkert
Kínálati ár: 20 990 000 Ft
Kalkulált ár: 58 468 Є
121 329 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mohora, 65nm, 10000000 Ft
Mohora
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
153 846 Ft/m2
Eladó Családi ház, Legénd, 200nm, 62500000 Ft
Legénd
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 174 095 Є
312 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tolmács, 142nm, 200000000 Ft
Tolmács
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 557 103 Є
1 408 451 Ft/m2
Eladó Építési telek, Alsópetény, 1045nm, 6800000 Ft
Alsópetény
Kínálati ár: 6 800 000 Ft
Kalkulált ár: 18 942 Є
6 507 Ft/m2
Csécsén eladó építési telek várja új gazdáját!
Csécse
Kínálati ár: 5 500 000 Ft
Kalkulált ár: 15 320 Є
2 226 Ft/m2
Eladó építési telek, Nézsa, Nézsa
Nézsa, Nézsa
Kínálati ár: 7 700 000 Ft
Kalkulált ár: 21 448 Є
4 400 Ft/m2
Főút mellett 72-m2-es , panorámás, vályogház fúrt kúttal eladó!
Bátonyterenye, Rákóczi út
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 220 Є
95 833 Ft/m2
Sóshartyánban panorámás építési telek eladó!
Sóshartyán, Petőfi út
Kínálati ár: 1 900 000 Ft
Kalkulált ár: 5 292 Є
2 337 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 50 m2 családi ház, Nőtincs
Nőtincs
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
538 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Nógrádsáp, 1234nm, 9900000 Ft
Nógrádsáp
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
8 023 Ft/m2
Eladó , Romhány
Romhány
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 682 Є
12 482 Ft/m2
Eladó családi ház, Galgaguta, Galgaguta
Galgaguta, Galgaguta
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
125 000 Ft/m2