Eladó ingatlanok Nagykovácsi
Találati lista: 45
Eladó Családi ház, Nagykovácsi, Zsíroshegyalja, 296nm, 328500000 Ft
Nagykovácsi, Zsíroshegyalja
Kínálati ár: 328 500 000 Ft
Kalkulált ár: 909 972 Є
1 109 797 Ft/m2
Eladó építési telek, Nagykovácsi, Káváriakert
Nagykovácsi, Káváriakert
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
120 202 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagykovácsi, Zsíroshegyalja, 240nm, 279000000 Ft
Nagykovácsi, Zsíroshegyalja
Kínálati ár: 279 000 000 Ft
Kalkulált ár: 772 853 Є
1 162 500 Ft/m2
Eladó Sorház, Nagykovácsi, Ófalu, 176nm, 255000000 Ft
Nagykovácsi, Ófalu
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 706 371 Є
1 448 864 Ft/m2
panorámás, eladó telek
Nagykovácsi, Nagykovácsi - kertváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
73 063 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!