Eladó ingatlanok Mosonmagyaróvár
Találati lista: 348
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 245 125 Є
615 385 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 75 650 000 Ft
Kalkulált ár: 210 724 Є
1 220 161 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 76 750 000 Ft
Kalkulált ár: 213 788 Є
1 258 197 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 57 750 000 Ft
Kalkulált ár: 160 864 Є
995 690 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Kúria, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 260nm, 224000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 224 000 000 Ft
Kalkulált ár: 623 955 Є
861 538 Ft/m2
Eladó telek, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 119 990 000 Ft
Kalkulált ár: 334 234 Є
101 859 Ft/m2
Eladó ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 501 114 Є
1 124 375 Ft/m2
Eladó Mosonmagyaróvári téglalakás.
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є64 900 000 Ft
981 967 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
397 500 Ft/m2
Eladó ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 300 836 Є
794 118 Ft/m2
Felújított lakás a központi részen eladó
Mosonmagyaróvár, Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є
762 745 Ft/m2
Belvárosi üzlethelyiség a sétálóutcában eladó!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 19 980 000 Ft
Kalkulált ár: 55 655 Є
525 789 Ft/m2
Eladó családi ház Mosonmagyaróváron
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 487 465 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
1 013 514 Ft/m2
Eladó ikerház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
803 279 Ft/m2
Eladó Üzlet, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 55nm, 30000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
545 455 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Álomotthon Mosonmagyaróváron – borospince, napelem, kert, garázs egy helyen!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 749 304 Є
930 796 Ft/m2
Eladó vidéki raktárak, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 724 234 Є
637 255 Ft/m2
Városközponti, 112m2-es üzlethelyiség fiatal épületben a legjobb helyen!
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 79 800 000 Ft
Kalkulált ár: 222 284 Є
712 500 Ft/m2
172m2-es üzlethelyiség eladó legjobb helyen a Városközpontban!
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 89 800 000 Ft
Kalkulált ár: 250 139 Є
522 093 Ft/m2