Eladó ház, házrész Monorierdőn
Találati lista: 25
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Monorierdő, Felújítandó tégla családi ház
Monorierdő, Felújítandó tégla családi ház
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
290 909 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő, Lakhatás és üzleti tevékenység!
Monorierdő, Lakhatás és üzleti tevékenység!
Kínálati ár: 157 900 000 Ft
Kalkulált ár: 437 396 Є
595 849 Ft/m2
Monorierdő, Nefelejcs utca környéke, 47 m²-es, családi ház, 2 szobás
Monorierdő, Nefelejcs utca környéke
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 000 000 Ft
Korábbi ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є29 500 000 Ft
574 468 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
665 556 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 288 710 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
915 493 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 288 710 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 288 710 Ft/m2
Eladó Ház, Monorierdő
Monorierdő, Kertváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
492 763 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
915 493 Ft/m2
Eladó Családi ház, Monorierdő, 85nm, 62900000 Ft
Monorierdő
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
740 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Monorierdő, 233nm, 155000000 Ft
Monorierdő
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
665 236 Ft/m2
Eladó sorház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
902 778 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Monorierdő
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
901 389 Ft/m2
Eladó ház, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 900 000 Ft
627 419 Ft/m2
Eladó családi ház, Monorierdő, Vadász utca 36
Monorierdő, Vadász utca 36
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є53 000 000 Ft
623 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ikerház, Monorierdő, Monorierdő
Monorierdő, Monorierdő
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 000 000 Ft/m2
Monorierdőn eladó új építésű, A kategóriás energetikai besorolású lakás kertkapcsolattal!
Monorierdő, Középső utca
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
777 778 Ft/m2
Monorierdő, Középső utca
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
766 667 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Monorierdő
Kínálati ár: 61 800 000 Ft
Kalkulált ár: 171 191 Є
858 333 Ft/m2