Lakás Diósgyőr (Miskolc)
Találati lista: 36
Egyedi kétszintes tégla lakás autóbeállóval Diósgyőr szívében eladó
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 990 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є59 900 000 Ft
904 603 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
771 143 Ft/m2
Eladó Panellakás, Miskolc, Diósgyőr, Kuruc utca, 37nm, 45500000 Ft
Miskolc, Diósgyőr, Kuruc utca, Diósgyőr
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
1 229 730 Ft/m2
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Miskolc, Árpád út, 61 nm-es felújtott panelprogramos lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
796 296 Ft/m2
Eladó 54 nm-es Panelprogramos Lakás, Miskolc Kuruc utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Diósgyőr
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 54 nm-es, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 100 nm alapterületű lakás, Miskolc Árpád utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Miskolc, Újdiósgyőr, 38 nm-es befejezetlen lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є
468 421 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, Diósgyőr, 100 nm-es, 2 szintes lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Egyedi fűtéses, alacsony rezsijű lakás
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 26 700 000 Ft
Kalkulált ár: 73 961 Є
476 786 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Diósgyőr
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
388 961 Ft/m2