Lakás Belváros (Miskolc)
Találati lista: 106
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 172 Є
777 778 Ft/m2
Miskolc Belvárosában 4 szobás,tágas lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
615 455 Ft/m2
Kiváló lehetőség a belváros szívében!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
651 316 Ft/m2
Miskolc, belváros, panelprogramos 51 nm-es lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Szent István utca 33
Miskolc, Szent István utca 33, Belváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є35 900 000 Ft
670 000 Ft/m2
115 nm-es, 3+1 félszobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi István út, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 990 000 Ft
Korábbi ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є67 990 000 Ft
565 130 Ft/m2
Eladó 91 nm-es lakás Miskolc Belvárosában
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 95 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 134 065 050 Ft
Kalkulált ár: 371 371 Є
1 411 211 Ft/m2
Eladó 68 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 255 651 Є
1 357 204 Ft/m2
Eladó 53 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Papszer utca, Belváros
Kínálati ár: 77 820 540 Ft
Kalkulált ár: 215 569 Є
1 468 312 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
725 294 Ft/m2
Miskolc, belváros, 94 nm-es, 3 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 000 000 Ft
Korábbi ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є70 900 000 Ft
659 574 Ft/m2
Eladó 63 nm-es Lakás, Miskolc Corvin utca
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Miskolc, belváros, 80 nm-es exkluzív lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
800 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Régiposta utca, Belváros
Kínálati ár: 112 980 000 Ft
Kalkulált ár: 312 964 Є
1 526 757 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Régiposta utca, Belváros
Kínálati ár: 94 881 675 Ft
Kalkulált ár: 262 830 Є
1 530 350 Ft/m2
Eladó Panellakás, Miskolc, Belváros, 35nm, 49500000 Ft
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 414 286 Ft/m2
Miskolc belváros, 56 nm-es újépítédű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 823 325 Ft
Kalkulált ár: 237 738 Є
1 532 559 Ft/m2