Eladó ingatlanok Belváros (Miskolc)
Találati lista: 101
Eladó 83 m2-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Patak utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
721 687 Ft/m2
Eladó 74 nm-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
809 459 Ft/m2
MISKOLC BELVÁROSI MODERN, TELJESEN FELÚJÍTOTT 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ, SAJÁT KOCSIBEÁLLÓVAL!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 990 000 Ft
Korábbi ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 417 Є54 990 000 Ft
852 295 Ft/m2
Miskolc, belváros, 74 nm-es, 3 szobás lakás liftes házban!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
809 459 Ft/m2
Miskolc, belváros, 83 nm-es, 3 szobás földszinti lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
721 687 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
809 459 Ft/m2
Eladó felújított, 63 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Eladó 50 nm-es berendezett lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Soltész Nagy Kálmán utca, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Dózsa György utca
Miskolc, Dózsa György utca , Belváros
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 990 000 Ft
Korábbi ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 306 Є76 000 000 Ft
590 472 Ft/m2
Eladó 3 szobás, 73m2-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Kis-Hunyad utca, Belváros
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 167 Є49 900 000 Ft
636 986 Ft/m2
Eladó világos, erkélyes lakás Miskolc belvárosának kedvelt részén – kiváló adottságokkal
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Kis-Hunyad utca 45
Miskolc, Kis-Hunyad utca 45, Belváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 278 Є
1 118 000 Ft/m2
Miskolcon kiváló állapotú, 3 szobás lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 278 Є56 900 000 Ft
707 595 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros..!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Miskolc, belváros, 50 nm-es, felújított lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Latabár utca
Miskolc, Latabár utca , Belváros
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 278 Є
419 643 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, belváros, 63 nm-es, felújított, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
633 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
460 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
842 169 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Katowice utca, Belváros
Kínálati ár: 75 700 000 Ft
Kalkulált ár: 210 278 Є
398 421 Ft/m2