Eladó ingatlanok Avas (Miskolc)
Találati lista: 35
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Miskolc, Avas, Szentgyörgy út
Miskolc, Avas, Szentgyörgy út, Avas
Kínálati ár: 25 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 400 000 Ft
Korábbi ár: 25 950 000 Ft
Kalkulált ár: 70 360 Є25 950 000 Ft
461 818 Ft/m2
Miskolc, Szentgyörgy utca, 73 nm-es, 3 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
506 712 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 270 909 Ft/m2
Mc, Vasvári Pál utca, 106 nm-es, 3 szobás ház!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
707 453 Ft/m2
Szentgyörgy lakóparki lakás garázzsal, tárolóval együtt!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 270 909 Ft/m2
Panorámás 3 szobás 51m2-es lakás eladó a Középszer utcán!
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 27 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 499 000 Ft
Korábbi ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 76 175 Є29 990 000 Ft
539 196 Ft/m2
Költözhető állapotú 1+2 fél szobás panorámás lakás a Középszer utcán!
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
553 704 Ft/m2
3 szobás, panorámás, erkélyes 3. emeleti lakás az Avas III. ütemben
Miskolc, Avas, Mednyánszky László utca, Avas
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
616 364 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
547 059 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
588 525 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolcon felújított 37 m2-es lakás eladó
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
710 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, Kölcsey Ferenc utca, 37 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolc, Avas, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Szentgyörgy út
Miskolc, Szentgyörgy út , Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
507 273 Ft/m2