Kiadó lakások, albérletek Miskolcon
Találati lista: 38
Kiadó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 528 Є
3 725 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Kiadó téglalakás, Miskolc, Tampere, Knézich Károly utca
Miskolc, Tampere, Knézich Károly utca, Tampere
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є
4 730 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc, Belváros, Déryné utca
Miskolc, Belváros, Déryné utca, Belváros
Kínálati ár: 1 750 000 Ft
Kalkulált ár: 4 861 Є
3 889 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc, Belváros, Széchenyi út
Miskolc, Belváros, Széchenyi út, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
2 101 Ft/m2
Bérleménybe kínál irodánk egy 2006-ban épült, téglaépítésű, 82 nm-es, DNy-i fekvésű, napfényes első emeleti, társasházi lakást Miskolc kedvelt részén a Feszty Árpád úton.
Miskolc
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
2 805 Ft/m2
Testvérvárosok útján 53 nm-es, nagy konyhás, két szobás lakás kiadó!
Miskolc, Avas I. ütem
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
2 264 Ft/m2
Egyedi fűtésmérős 1,5 szobás, panellakás kiadó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 125 000 Ft
Kalkulált ár: 347 Є
3 571 Ft/m2
Kiadó igényes, 28m2 albérlet Miskolc Dél-Kiliánban
Miskolc, Dél-Kilián, Dél-Kilián
Kínálati ár: 95 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 Ft
Korábbi ár: 80 000 Ft
Kalkulált ár: 264 Є80 000 Ft
3 393 Ft/m2
KIADÓ NAGYPOLGÁRI IRODA / LAKÁS MISKOLC BELVÁROSÁBAN – ERZSÉBET TÉR
Miskolc
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
2 000 Ft/m2
Kiadó 54 m2 tégla lakás, Miskolc
Miskolc, Szentpéterikapu-kelet, Szentpéterikapu-kelet
Kínálati ár: 110 000 Ft
Kalkulált ár: 306 Є
2 037 Ft/m2
Kiadó családi ház a belváros felett
Miskolc, Belváros, Vörösmarty Mihály utca, Belváros
Kínálati ár: 395 000 Ft
Kalkulált ár: 1 097 Є
2 821 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc, Mikes Kelemen utca
Miskolc, Mikes Kelemen utca , Népkert
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є
3 284 Ft/m2
Miskolc belvárosi fsz-i nagygarzon kiadó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
3 636 Ft/m2
Kiadó 28 m²-es, 1 szobás tégla lakás a 3. emeleten – alacsony rezsivel és saját pincével!
Miskolc
Kínálati ár: 135 000 Ft
Kalkulált ár: 375 Є
4 821 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є
3 714 Ft/m2
88m2-es, második emeleti belvárosi lakás irodának kiadó!
Miskolc, Belváros, Széchenyi istván út, Belváros
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 722 Є
2 955 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
2 szobás, felújított kiadó lakás a Zoltán utcában
Miskolc, Győri Kapu, Zoltán utca, Győri Kapu
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
2 941 Ft/m2
Kiadó 78 nm-es, felújított lakás, a Fehér Akác lakóparkban...!
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
2 949 Ft/m2
Miskolc, Győri kapu, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 571 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Dél-Kilián
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
3 000 Ft/m2