Kiadó társasházi lakás Magyarország
Találati lista: 171
NYÍREGYHÁZA KÓRHÁZ VONZÁSÁBAN, 2 SZOBÁS LAKÁS KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
2 712 Ft/m2
Újszerű kis lakás kiadó a belvárosban!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
6 061 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Gyöngyösi utca
Debrecen, Gyöngyösi utca , Egyetemváros
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є
4 118 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Hatvani István utca
Debrecen, Hatvani István utca , Egyetemváros
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
3 750 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Mikszáth Kálmán utca
Debrecen, Mikszáth Kálmán utca , Sestakert
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
3 488 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є
7 273 Ft/m2
Újszerű lakás kiadó az Ispotály lakóparkban!!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
4 348 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
4 286 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Pilis, Dárda utca
Pilis, Dárda utca
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
nincs megadva
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 55 NM-ES, 1. EMELETI LAKÁS KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
4 182 Ft/m2
Kiadó luxuslakást keresel Debrecen belvárosában? Megtaláltad
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 Є
5 063 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Mikszáth Kálmán utca
Debrecen, Mikszáth Kálmán utca , Sestakert
Kínálati ár: 270 000 Ft
Kalkulált ár: 748 Є
4 909 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Kurta utca
Debrecen, Kurta utca , Nagyerdőalja
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
3 704 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Serház utca
Debrecen, Serház utca , Egyetemváros
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
2 667 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Barna utca
Debrecen, Barna utca , Belváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 529 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület, Fűrész
Budapest XIV. kerület, Fűrész , Zugló
Kínálati ár: 185 000 Ft
Kalkulált ár: 512 Є
5 139 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó társasházi lakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 500 Є
Kalkulált ár: 180 500 Ft
10 €/m2
Kiadó társasházi lakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Csillaghegy
Kínálati ár: 215 000 Ft
Kalkulált ár: 596 Є
8 600 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Eger, Macki Valér utca 2
Eger, Macki Valér utca 2
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
3 077 Ft/m2
Központban szuper lakás kiadó!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
3 571 Ft/m2