Eladó üdülő, nyaraló Magyarország
Találati lista: 1345
Balatonszárszón vízközeli felújított nyaraló
Balatonszárszó
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 800 000 Ft
Kalkulált ár: 233 705 Є82 800 000 Ft
1 747 917 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Hévíz
Hévíz
Kínálati ár: 23 600 000 Ft
Kalkulált ár: 65 738 Є
1 026 087 Ft/m2
Eladó felújított vízközeli nyaraló Balatonfenyvesen!
Balatonfenyves
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
1 116 471 Ft/m2
Rönkházzal együtt eladó üdülőtelek
Somoskőújfalu
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 212 Є
325 000 Ft/m2
Cibakházán eladó tégla építésű nyaraló!
Cibakháza
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 900 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 574 Є28 900 000 Ft
367 692 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szigliget, Szigliget
Szigliget, Szigliget
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
933 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
639 744 Ft/m2
Eladó Balatonakarattyán hétvégi házas nyaraló 2 km-re a Balatontól
Balatonakarattya
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 15 900 000 Ft
Korábbi ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є18 900 000 Ft
454 286 Ft/m2
Markazon, a tóparton, 65 nm-es, 2 szobás, hétvégi házas nyaraló eladó
Markaz
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 306 154 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonederics
Balatonederics
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є
499 750 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Nagymaros
Nagymaros
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 423 Є
866 667 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Jászdózsa, Központ, arany jános
Jászdózsa, Központ, arany jános
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 719 Є
nincs megadva
Eladó Zalacsány-Örvényeshegyen található panorámás kert, gazdasági épülettel
Zalacsány
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є
740 370 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Lesencetomaj, Lesencetomaj
Lesencetomaj, Lesencetomaj
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 220 Є
276 000 Ft/m2
Eladó lakás, Gárdony
Gárdony
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є39 900 000 Ft
789 583 Ft/m2
Keszthely frekventált részén nyaraló eladó!
Keszthely
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
811 111 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Tiszakécske, Nyaraló övezet
Tiszakécske, Nyaraló övezet
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
838 710 Ft/m2
Nyaraló Mártélyon
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
672 500 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Badacsonytördemic, Badacsonytördemic
Badacsonytördemic, Badacsonytördemic
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
1 308 824 Ft/m2
Eladó nyaraló Igalban közel a fürdőhöz, panorámás terasszal!