Eladó ház- házrész Magyarország
Találati lista: 28401
Eladó házrész, Balatonboglár
Balatonboglár
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
694 937 Ft/m2
Eladó családi ház, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є
593 750 Ft/m2
Balatonlellén családi ház eladó
Balatonlelle
Kínálati ár: 89 492 500 Ft
Jelenlegi ár: 89 492 500 Ft
Korábbi ár: 90 962 501 Ft
Kalkulált ár: 249 283 Є90 962 501 Ft
581 120 Ft/m2
Eladó sorház, Kápolnásnyék
Kápolnásnyék
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
400 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Ház, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є60 000 000 Ft
347 059 Ft/m2
Eladó Ház, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
472 222 Ft/m2
Eladó Ház, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
125 000 Ft/m2
Kúria stílusú ház
Németkér
Kínálati ár: 199 999 999 Ft
Kalkulált ár: 557 103 Є
666 667 Ft/m2
Törökbálint legszebb részén eladó 5 szobás, panorámás, felújítandó családi ház
Törökbálint
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
666 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN 170 NM-ES, DUPLA TERASZOS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
470 588 Ft/m2
Eladó családi ház, Miszla
Miszla
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 64 067 Є
306 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Tokaj, Hunyadi János utca
Tokaj, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 128 134 Є
291 139 Ft/m2
Jó elrendezésű
Eladó Ház, Hódmezővásárhely 86.000.000 Ft
Hódmezővásárhely
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 239 554 Є
860 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
266 129 Ft/m2
Eladó ikerház, Hernád
Hernád
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 136 212 Є
326 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Veszprém, Gyulafirátót
Veszprém, Gyulafirátót
Kínálati ár: 69 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 600 000 Ft
Korábbi ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 872 Є71 900 000 Ft
454 902 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Józsa
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
520 000 Ft/m2
Többfunkciós ingatlan!
Debrecen, Veres Péter-kert, Veres Péter-kert
Kínálati ár: 539 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 539 000 000 Ft
Korábbi ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 501 393 Є550 000 000 Ft
557 394 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN, 170 NM-ES, 5 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES SORHÁZ, GARÁZZSAL PIHENŐKERTTEL ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
470 588 Ft/m2
Eladó családi ház, Hajdúsámson, Martinka
Hajdúsámson, Martinka
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
899 667 Ft/m2