Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 13754
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27490000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 490 000 Ft
Kalkulált ár: 76 150 Є
763 611 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 75nm, 85900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 145 333 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 37nm, 31700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 700 000 Ft
Kalkulált ár: 87 812 Є
856 757 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 40nm, 35000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
875 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 64nm, 26500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
414 063 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 35990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
692 115 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 27nm, 17900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 584 Є
662 963 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є
760 465 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
973 810 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 43500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
836 538 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 45nm, 44500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
988 889 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 47nm, 37500000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 61nm, 64899000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 899 000 Ft
Kalkulált ár: 179 776 Є
1 063 918 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 83nm, 58000000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
698 795 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 56nm, 57000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є
1 017 857 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 55nm, 50000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
909 091 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
782 353 Ft/m2