Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 67910
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Csörögön nappali+3 hálószobás ház eladó
Csörög
Kínálati ár: 95 500 000 Ft
Kalkulált ár: 266 017 Є
918 269 Ft/m2
KERTKAPCSOLATOS, PANORÁMÁS LAKÁS
Budapest III. kerület, Csillaghegy – Rókahegy
Kínálati ár: 208 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 208 500 000 Ft
Korábbi ár: 179 500 000 Ft
Kalkulált ár: 580 780 Є179 500 000 Ft
2 316 667 Ft/m2
Szentendrén, egyszintes felújított ház eladó
Szentendre, Vasúti Villasor
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 361 838 Є
1 082 500 Ft/m2
PANORÁMA! TETŐTERASZ! TETŐKERT! 4 SZOBA! JÓ KÖZLEKEDÉS!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 219 000 000 Ft
Korábbi ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 610 028 Є235 000 000 Ft
2 380 435 Ft/m2
Eladó garázs.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 15 490 000 Ft
Kalkulált ár: 43 148 Є
1 032 667 Ft/m2
Pomázon Eladó CSALÁDIHÁZ a Messelián, Napelemmel!
Pomáz, Messelia
Kínálati ár: 131 900 000 Ft
Kalkulált ár: 367 409 Є
1 099 167 Ft/m2
Otthon Start Programra alkalmas jó állapotú panel lakás eladó!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 219 118 Ft/m2
Nappali + 3 hálószobás, újépítésű ház Fóton
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 121 000 000 Ft
Kalkulált ár: 337 047 Є
1 210 000 Ft/m2
Nappali + 3 hálószobás, újépítésű ház Fóton
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 124 300 000 Ft
Kalkulált ár: 346 240 Є
1 243 000 Ft/m2
Erdőkertes központi részén eladó egy 102 nm-es újépítésű kertes lakás
Erdőkertes, Szentsarok
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
872 549 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest III. kerület, Testvérhegy
Budapest III. kerület, Testvérhegy, Testvérhegy
Kínálati ár: 990 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 757 660 Є
2 071 130 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 523 729 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda – Filatorigát
Budapest III. kerület, Óbuda – Filatorigát