Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39290
KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS
Balatonlelle
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 160 535 Є
1 036 182 Ft/m2
KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS
Balatonlelle
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 126 732 Є
1 046 279 Ft/m2
KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS
Balatonlelle
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 81 662 Є
1 073 704 Ft/m2
KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS
Balatonlelle
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 394 Є
1 050 000 Ft/m2
Siófokon BELVÁROSI, 2 szobás LAKÁS ELADÓ!
Siófok
Kínálati ár: 63 700 000 Ft
Kalkulált ár: 179 437 Є
1 137 500 Ft/m2
Eladó tégla lakás Tatabányán, a Komáromi úton!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є
811 628 Ft/m2
Eladó Lakás, Komló Vértanúk u. 35.000.000 Ft
Komló, Vértanúk u.
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 98 592 Є
555 556 Ft/m2
Eladó Ház, Nemesvámos 125.000.000 Ft
Nemesvámos
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 352 113 Є
796 178 Ft/m2
Eladó Ház, Nemesvámos 125.000.000 Ft
Nemesvámos
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 352 113 Є
801 282 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 127 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca, 47nm, 43600000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Kalkulált ár: 122 817 Є
927 660 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, 65nm, 70000000 Ft
Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, Kisbácsa
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 197 183 Є
1 076 923 Ft/m2
Eladó Lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Kalkulált ár: 221 127 Є
1 154 412 Ft/m2
Eladó Lakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 225 324 Є
1 012 532 Ft/m2
Eladó Lakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 90 915 000 Ft
Kalkulált ár: 256 099 Є
1 057 151 Ft/m2
Eladó Lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 366 Є
620 370 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 112 676 Є
363 636 Ft/m2
Eladó Ház, Keszthely
Keszthely
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 134 930 Є
748 438 Ft/m2
Eladó Ház, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 042 Є
363 861 Ft/m2
Eladó Ház, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 205 634 Є
500 000 Ft/m2