Eladó téglalakás Levél
Találati lista: 34
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 49000000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є51 500 000 Ft
1 042 553 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 42nm, 44300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 44 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 300 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 715 Є46 900 000 Ft
1 054 762 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 49900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є59 900 000 Ft
959 615 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 32900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є39 900 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 241 Є51 990 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є46 490 000 Ft
987 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 133 241 Є52 490 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 48nm, 47600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 131 856 Є52 900 000 Ft
991 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 47500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є52 990 000 Ft
1 032 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 48 490 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є48 490 000 Ft
1 045 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 53nm, 52400000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 400 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 145 152 Є57 900 000 Ft
988 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 50nm, 50150000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 150 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 150 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 920 Є54 900 000 Ft
1 003 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 36nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є
1 161 111 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 38nm, 41500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
1 092 105 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 60nm, 61900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 031 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
1 168 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Levél
Levél
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
1 130 000 Ft/m2
Kulcsrakészen!!! Azonnal átvehető! Kiváló választás saját részre és befektetésnek is!
Levél
Kínálati ár: 58 850 000 Ft
Kalkulált ár: 163 019 Є
949 194 Ft/m2