Eladó ingatlanok Levél
Találati lista: 68
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Kalkulált ár: 314 485 Є
933 058 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 42nm, 44300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 44 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 300 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 123 398 Є46 900 000 Ft
1 054 762 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 49900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є59 900 000 Ft
959 615 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 32900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є39 900 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 983 Є51 990 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 600 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 110 306 Є46 490 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 48 490 000 Ft
Kalkulált ár: 116 435 Є48 490 000 Ft
1 045 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 53nm, 52400000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 400 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є57 900 000 Ft
988 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 50nm, 50150000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 150 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 150 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 694 Є54 900 000 Ft
1 003 000 Ft/m2
Eladó Ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 276 000 000 Ft
Kalkulált ár: 768 802 Є
1 491 892 Ft/m2
Eladó Ház, Levél
Levél, Faluközpont
Kínálati ár: 276 000 000 Ft
Kalkulált ár: 768 802 Є
1 491 892 Ft/m2
Eladó modern, 5 szobás családi ház Levélen – kiváló elérhetőséggel Bécs, Budapest, Pozsony irányából!
Levél
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 900 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є125 900 000 Ft
643 243 Ft/m2
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Kalkulált ár: 317 549 Є
1 096 154 Ft/m2
Eladó ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
462 805 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 36nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 116 435 Є
1 161 111 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 38nm, 41500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
1 092 105 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 60nm, 61900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 172 423 Є
1 031 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 928 Є
1 168 571 Ft/m2
Eladó ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є94 990 000 Ft
849 000 Ft/m2