Kiadó téglalakások, albérletek Komárom-Esztergom megyében
Találati lista: 39
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Kiadó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, Ady Endre utca, 75nm, 290000 Ft
Tata, Nincs megadva, Ady Endre utca
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 803 Є
3 867 Ft/m2
Tatán, Ady Endre úton, igényesen felújított 3 szobás lakás kiadó!
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 803 Є
3 816 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 213nm, 700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 700 000 Ft
Kalkulált ár: 1 939 Є
3 286 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Ács, 107nm, 650000 Ft
Ács
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 801 Є
6 075 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 129nm, 370000 Ft
Tata
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 025 Є
2 868 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 94nm, 280000 Ft
Tata
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
2 979 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 133nm, 450000 Ft
Tata
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 Є
3 383 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 81nm, 350000 Ft
Tata
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
4 321 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 45nm, 210000 Ft
Tata
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є
4 667 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 77nm, 300000 Ft
Tata
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
3 896 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Komárom, 53nm, 170000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 208 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Komárom, 75nm, 200000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
2 667 Ft/m2
Kiadó bútorozott lakás Tatabányán – kiváló elhelyezkedéssel!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
3 488 Ft/m2
Tatán, a Fényes lakóparkban, 57 m2-es, bútorozott, berendezett, gépesített lakás kiadó
Tata, Fényes lakópark
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
4 035 Ft/m2
Tatabányán, Mártírok útján, 2. emeleti, 2 szobás lakás, újonnan kialakított társasházban kiadó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
4 182 Ft/m2
Tatabánya Újváros csendes részén felújított negyedik emeleti lakás kiadó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 273 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Hosszú, és rövid távra is kiadó zöldövezeti lakás Tatán!
Tata, Kertváros
Kínálati ár: 560 000 Ft
Kalkulált ár: 1 551 Є
5 000 Ft/m2
Társasházi kiadó lakás Tatán a tó közelében!
Tata, Kertváros
Kínálati ár: 560 000 Ft
Kalkulált ár: 1 551 Є
5 490 Ft/m2
Tatai kiadó társasházi lakások akár rövid távra is!
Tata, Kertváros
Kínálati ár: 560 000 Ft
Kalkulált ár: 1 551 Є
4 667 Ft/m2
Kiadó Lakás, Komárom 300.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
5 660 Ft/m2