Kiadó lakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 46
Tatén, a Kastély téren, földszinti, 2 szobás lakás kiadó
Tata
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 583 Є
3 443 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, felújított, egyedileg átalakított, 55 m2-es, erkélyes lakás kiadó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Jelenlegi ár: 220 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 611 Є230 000 Ft
4 000 Ft/m2
Komárnóban, Komáromhoz közel, 2 szobás felújított lakás kiadó
Komárom
Kínálati ár: 169 073 Ft
Jelenlegi ár: 169 073 Ft
Korábbi ár: 171 009 Ft
Kalkulált ár: 470 Є171 009 Ft
3 381 Ft/m2
Kiadó földszinti nappali +2 hálószobás bútorozott lakás
Komárom, Madách Imre utca
Kínálati ár: 250 000 Ft
Jelenlegi ár: 250 000 Ft
Korábbi ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є280 000 Ft
3 472 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Tata
Tata
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
3 636 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Tatabánya, Erdész út 27
Tatabánya, Erdész út 27
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
2 909 Ft/m2
Kiadó – de nem akárkinek.
Tatabánya
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 833 Є
4 762 Ft/m2
Bútorozva. Berendezve. Beleszeretve.
Tatabánya
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
5 714 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Tatabánya, Erdész 27
Tatabánya, Erdész 27
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є
3 091 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 133nm, 450000 Ft
Tata
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 250 Є
3 383 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 129nm, 370000 Ft
Tata
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 028 Є
2 868 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Ács, 107nm, 650000 Ft
Ács
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 806 Є
6 075 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 213nm, 700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 700 000 Ft
Kalkulált ár: 1 944 Є
3 286 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 94nm, 280000 Ft
Tata
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
2 979 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Tatabánya, Esztergomi út 15
Tatabánya, Esztergomi út 15
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 278 Є
2 778 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Tatabánya, Erdész utca 27
Tatabánya, Erdész utca 27
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є
3 091 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó téglalakás, Ács
Ács
Kínálati ár: 195 000 Ft
Kalkulált ár: 542 Є
2 826 Ft/m2
Kiadó igényesen felújított, 2 szobás lakás Tatabánya központjában – Dózsakertben!
Tatabánya
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 833 Є
6 122 Ft/m2
Exkluzív, teljesen felújított lakás kiadó Tata szívében – költözz minőségbe!
Tata
Kínálati ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 806 Є
3 625 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
2 712 Ft/m2